LUXUSNÍ ZÁJEZDY NA KLÍČ

LUX* Resorts – luxusní servis, originální koncept a unikátní lokality! Nechte se hýčkat v exotických hotelech na Mauriciu, Maledivách, Réunionu…

Lux* Resorts změní vaši dovolenou na tropických ostrovech v oslavu ostrovního způsobu života v tom nejlepším světle. Hotely řetězce Lux* Resorts najdete na Mauriciu, Maledivách a Réunionu, jsou inspirované květinovou vůní, kulturou a krajinou a jsou umístěné do dokonalého obrazu ostrovního slunce, moře a písku a navrženy tak, aby své hosty vždy překvapily a potěšily. Od tropických lagun a dokonalých pláží přes dramaticky kontrastující krajinu až po okouzlující korálové ostrůvky, LUX* všude nabízí jedinečnou příležitost prožít všechny divy opravdového ostrova na vlastní kůži během jednoho nezapomenutelného pobytu…

Dopřejte si pobyt de LUX*
LUX* Resorts je synonymem pro špičkový servis. Ať už si vyberete jakoukoli ze zmiňovaných destinací, LUX* vám nabídne oázu klidu a kvality, zasazenou do rajské přírody, lemovanou bílými plážemi a tyrkysovými lagunami.

Zbožňujete-li večerní procházky, bosky po jemném bílém písku, ale chcete mít možnost chvílemi uniknout do jedinečné horské krajiny, ostrov Mauricius a jeho 5* resorty Lux Le Morne či Lux Belle Mare jsou jako pro vás stvořené.

Hledáte-li spíše únik z civilizace a chcete-li se obklopit klidem a romantikou, splývat v lagunách a pozorovat bohatý podmořský svět, potom musíte zažít LUX* Maldives.

Pokud naopak toužíte po dobrodružství a dramatické přírodě, skvělou základnou pro vaši dovolenou je LUX* Ile de la Reunion. Kde jinde než na vulkanickém ostrově najdete kreolské vilky umístěné ve stínu kokosových palem, jen pár kroků od divokého oceánu či horských vodopádů.

Dovolená na klíč
Nemůžete si vybrat mezi skvělou a ještě lepší volbou v rámci LUX* Resorts nebo se jen o své volbě potřebujete ujistit? Máte pocit, že fotografiím hotelů se nedá věřit a že popis vám nikdy neřekne to nejdůležitější? Že výběr dovolené je vlastně náročná a zodpovědná práce? Kéž byste se mohli obrátit na někoho, kdo vše odzkoušel a poradí vám. Pokud přesně takovou pomoc hledáte, najdete ji v CK Deluxea (www.deluxea.cz).

Tato cestovní kancelář působí na trhu jak v ČR, tak na Slovensku, a to déle než 20 let. Svou zaslouženou dovolenou si zde nevybíráte na základě počtu hvězdiček umístěných pod titulkem hotelu či na základě jedné fotografie pokoje se zcela neuspokojujícím vědomím, že „na pokoji je k dispozici kávovar, lednice a klimatizace“, ale od výběru ideální destinace až po návrat z dovolené jednáte pouze s jednou osobou – specialistkou, která pro vás hotely osobně otestovala. Taková zkušenost vám zaručí ideální výběr, který vás zaručeně nezklame.

Svatba v ráji
Mauricius je také jednou z nejoblíbenějších exo­tických destinací pro svatby a svatební cesty – chcete-li strávit svatební den bez stresu a shonu, říct si své „ano“ ve stínu kokosových palem při šumu tyrkysového moře, vyberte si sami pohádkové místo na pláži u majestátní hory Le Morne či u vesničky Belle Mare.

Resorty LUX* již léta plní přání novomanželským párům a svatebčanům, navíc nabízejí nevěstám velmi zajímavou svatební slevu (až 70 % z ceny ubytování).
Rozhodně se nemusíte obávat dlouhých průtahů a nekončící administrativy. Vaše koordinátorka z cestovní kanceláře Deluxea (www.deluxea.cz) zařídí vše za vás.

Stačí dodat pár základních doku­mentů a přibližně za měsíc už můžete stát u oltáře v exotickém ráji. Pokud však raději oslavíte svůj svatební den v kruhu rodinném, dopřejte si romantické líbánky – LUX* poskytuje totiž slevy i při svatební cestě – a to jak na Mauriciu, tak na Maledivách.

Každodenní překvapení
V LUX* Resortech budete stále objevovat nové možnosti. Užijte si vůni čerstvě pražené LUX* kávy, aroma LUX* kosmetiky v profesionálních spa nebo bohatou chuť některého ze 150 druhů nejlepších rumů z celého světa. Můžete si také nasbírat vlastní bylinky a pomoci s přípravou oběda nebo se zastavit v zahradě v telefonní budce, zdarma zavolat domů a pozdravit své blízké. A nemějte obavy – ani na děti se nezapomíná! Dětské kluby, mobilní stánek s domácí zmrzlinou i sportovní aktivity jsou tu pro ty nejmenší. A mnoho dalšího – nechte se překvapit!

CK Deluxea získala díky letitým zkušenostem, vřelým vztahům, spokojeným a opakovaně se vracejícím klientům ocenění pro nejlepšího prodejce LUX* resortů za rok 2014.

Osobní přístup
Co ve vás probudí ten pravý nezapomenutelný zážitek? Je to skvělá péče, dokonalé soukromí po celý den, romantika ve dvou, rozmanitá gastronomie či adrenalinové aktivity? Specialisté v Deluxea kladou důraz na osobní přístup a na základě letitých zkušeností vám poradí. V hotelech jsme osobně bydleli. Dopřejte si projížďku lodí při západu slunce, večeři z darů moře pod palmami a pokoj zdobený květinovými lístky. Užijte si jedinečnost okamžiku. Pozvěte svoji lásku do ráje. Přijďte za námi do Prahy nebo Brna, postaráme se o vás.

www.deluxea.cz