CESTOVNÍ DENÍK

Už jste se rozhodli, kam pojedete letos na dovolenou? Pokud váháte, inspirujte se na těchto stránkách. Zveme vás za exotikou Thajska a do národních parků v Tasmánii, milovníky golfu nadchne moderní resort u KARLOVÝCH VARŮ, francouzské město COLMAR zase láká historií i výtečným vínem.

Dauhá

Společnost Shangri-La se sídlem v Hongkongu se netají tím, že se chce stát leaderem v oblasti luxusního ubytování. Nejnovějším přírůstkem do rodiny tohoto hotelového řetězce je pětihvězdičkový hotel v katarské metropoli Dauhá. I když v jeho těsném sousedství nešplouchá moře, o zábavu tu nebudete mít nouzi. Stojí totiž vedle budovy City Center Mall, obchodního centra s prémiovými značkami, součástí hotelu je několik bazénů a v sedmnáctém patře fitness a wellness centrum. Spa Chi nabízí tělové i obličejové procedury, koupele i revitalizační balíčky. V Kataru můžete dělat byznys a relaxovat zároveň.

www.shangri-la.com/dohat


Tasmánie

Na ostrově čertů a klokanů, endemických rostlin a divoké přírody se ubytujte v luxusním hotelu saffire freycinet. V těsné blízkosti národního parku Freycinet se vám naskytne výhled na oceán, můžete tu relaxovat a pořádat výlety po okolí.

www.saffire-freycinet.com.au


Ko Samui

Chcete vypnout, vyčistit si mozek a zapomenout na všechny povinnosti? Hotel kamalaya na ostrově Ko Samui v Thajsku nabízí pětihvězdičkové ubytování a jedno z nejlepších spa na světě se speciálními ozdravnými programy na míru.

www.kamalaya.com


Karlovy Vary

Do Varů se nejezdí jen za léčivými vřídly a na filmový festival. Je to ráj golfistů! Na osmnáctijamkovém hřišti v golf resortu cihelny se o tom sami přesvědčíte. Moderní hotel v těsné blízkosti greenu nabízí designové pokoje, restauraci s barem a velkorysé spa.

www.golfresortcihelny.cz


Colmar

Alsaské městečko je přirovnáváno k našemu Českému Krumlovu. Je pohádkově romantické, plné starobylých staveb ze 13. století: domů a kostelů. Projděte se po čtvrti la petite Venice nebo si rovnou zarezervujte vyjížďku lodí.

www.tourisme-colmar.com