0103

THE PARIS PENINSULA

Nejkrásnější hotel na východ od Suezu – tak zní přezdívka jednoho z nejluxusnějších hotelů na světě, The Peninsula, který se v roce 1928 otevřel v Hongkongu. Jeho věhlas od letošního roku šíří v Evropě pařížská pobočka, která je bez nadsázky tím nejkrásnějším hotelem na západ od Vltavy!

Více zde
foto_01

CESTOVNÍ DENÍK

Už jste se rozhodli, kam pojedete letos na dovolenou? Pokud váháte, inspirujte se na těchto stránkách. Zveme vás za exotikou Thajska a do národních parků v Tasmánii, milovníky golfu nadchne moderní resort u KARLOVÝCH VARŮ, francouzské město COLMAR zase láká historií i výtečným vínem.

Více zde
0105

KUFRY S RODOKMENEM

Není taška jako taška, kufr jako kufr a batoh jako batoh. Zavazadla, která vám tu představíme, jsou tím nejexkluzivnějším, s čím lze cestovat!

Více zde
foto_01

MAURICIUS – PERLA INDICKÉHO OCEÁNU

Pokud byste měli na mapě ukázat prstem na Mauricius, možná budete tápat. Ti zcestovalejší ale vědí, že se jedná o ostrov uprostřed Indického oceánu, vyhledávaný jako místo pro idylickou dovolenou.

Více zde
foto_01

SVĚTOVÁ METROPOLE BERLÍN

Na světě je jen málo míst, kde se odehrálo tolik dějinných okamžiků a zvratů jako v Berlíně.

Více zde
foto_01

SEYCHELLES

Je mnoho míst na světě, které byste měli v životě navštívit. Jedním z nich jsou Seychelské ostrovy.

Více zde
foto_01

GASKOŇSKO KRAJEM D ´ARTAGNANA

Právě odtud, z jihozápadu Francie, vyrazil v roce 1630 do Paříže hledat štěstí mezi královské mušketýry. Od té doby platí „Jeden za všechny, všichni za jednoho“ a Gaskoňsko je díky d’Artagnanovi slavné...

Více zde
foto_01

GLACIER EXPRESS

Nejslavnější, nejobdivovanější a nejuctívanější, těmito slovy bývá označován legendární Glacier Express, který křižuje Švýcarsko od východu k západu. Dostal název „Ledovcový“, protože jeho trasa vede po nejvýše položených úzkorozchodných tratích v blízkosti velkých ledovců.

Více zde
foto_01

SALZBURGERLAND – ÚCHVATNÁ ROMANTIKA

Na jih od malebného Salzburgu, který proslavil postavou malý, leč talentem velký Wolf­gang Amadeus, se rozkládá SalzburgerLand. Tu oblast známe většinou jen z okének automobilů, když tudy uháníme do Itálie.

Více zde
0102

TIPY NA VÝLETY

Odpočinek a relax nemusíte hledat jen v teplých exotických krajích. U nás doma je taky krásně! vybrali jsme pro vás ty nejlepší české destinace a špičkové hotely, kde se o víkendu „zrestartujete“.

Více zde
foto_01

BOŽSKÝ ANGKOR – SKVOST JIHOVÝCHODNÍ ASIE

Kambodža, ještě před pár lety zapovězená země zpustošená nejdříve komunistickými Rudými Khmery a následně občanskou válkou, je dnes objevována turisty z celého světa.

Více zde
foto_01

ZEMĚ, KDE VYCHÁZÍ SLUNCE

Západní svět je už několik století přitahován exotikou a neuchopitelností této vzdálené ostrovní země. Navštivte Japonsko a připravte se na nekončící řadu zážitků a překvapení...

Více zde
foto_01

PO KOLEJÍCH Z DILLÍ AŽ K TÁDŽ MAHALU

Noblesně z Dillí až k Tádž Mahalu! Nastupte s Letuškou do vagonu a vydejte se na nezapomenutelnou jízdu luxusním vlakem po Indii! Čeká vás cesta plná dobrodružství a noblesních zážitků v indickém Orient Expresu.

Více zde
foto_01

SARDINIE – „KARIBIK“ NA DOSAH

Široké písečné pláže, malé zátoky, skalnaté útesy... Křišťálové mořské vody připomínající ty karibské, k tomu spousta úžasných památek a pohostinní lidé. Vítejte na Sardinii!

Více zde
0106

LUXUSNÍ ZÁJEZDY NA KLÍČ

LUX* Resorts – luxusní servis, originální koncept a unikátní lokality! Nechte se hýčkat v exotických hotelech na Mauriciu, Maledivách, Réunionu...

Více zde